Новобудови Київ


ЖК Метрополія-2 Вірменська вул. 8/127 Київ
Статус: збудований Клас: комфорт
ЖК Покровський посад Глибочицька вул. 32а Київ
Статус: зданий Клас: бізнес
ЖК Tetris Hall Ділова вул. 1/2 Київ
Статус: зданий Клас: еліт
ЖК Alter Ego Лабораторний пров. 7 Київ
Статус: зданий Клас: бізнес
ЖК Ліко-Град Перфект-Таун Михайла Максимовича вул. 32 Київ
Статус: будується Клас: комфорт
ЖК Resident Concept House Володимирська вул. 86а Київ
Статус: збудований Клас: бізнес
ЖК Liverpool House Яблунева вул. 20 Київ
Статус: будується Клас: комфорт
ЖК Family & Friends Новопольова вул. 2 Київ
Статус: будується Клас: комфорт
ЖК Teleskop Драгоманова вул. 10 Київ
Статус: зданий Клас: комфорт
ЖК Diadans Євгена Коновальця вул. Київ
Статус: будівництво зупинено Клас: бізнес
ЖК Club House Яблунева вул. Київ
Статус: будується Клас: економ
ЖК Philadelphia Concept House Кловський узвіз Київ
Статус: будується Клас: бізнес
ЖК Healthy City Джона Маккейна вул. Київ
Статус: будується Клас: бізнес
ЖК WhiteLines Васильківська вул. 1 Київ
Статус: будується Клас: бізнес
ЖК «Теремки» Академіка Заболотного вул. 15 Київ
Статус: зданий Клас: комфорт
ЖК Платонівський Платонівський пров. 6 Київ
Статус: будується Клас: економ
ЖК Sky Avenue Святослава Хороброго вул. Київ
Статус: будується Клас: комфорт
ЖК Новопечерський Двір Андрія Верхогляда вул. 2а Київ
Статус: зданий Клас: бізнес
ЖК Pechersk Hills Residence Болсуновський пров. 28 Київ
Статус: зданий Клас: преміум
ЖК «Привітний квартал» Євгена Харченка вул. 55 Київ
Статус: будівництво зупинено Клас: економ
1 2 3 4 5

Новобудови у Києві

Плануючи купити квартиру у Києві, ми вирішуємо цілий ряд доволі складних питань. Чи то інвестувати у квартиру у новобудові, чи то обрати житло на вторинному ринку? Які переваги мають квартири на первинному ринку, а які - на вторинному? Де більші ризики та які вони? Якщо говорити про переваги квартир у новобудовах, то їх буде одразу декілька. По-перше, на етапі будівництва, квартира обійдеться значно дешевше. До того ж, часто забудовники пропонують різні акції, відслідковуючи які, можна суттєво зекономити на покупці. А так як купівля квартири для більшості є найбільшою покупкою у житті - то і кінцева вартість і знижки, які можна отримати - є суттєвим плюсом новобудов. Плюс, це буде абсолютно нова квартира, де ви - перший мешканець з усіма новими комунікаціями: електрика, яка розрахована на сучасні електроприлади, водопровідні труби та каналізація, ліфти, тощо. Якщо це великий житловий комплекс, який налічує кілька будинків, то навіть у економ класі житлового комплексу буде гарно облаштована, часто закрита, територія із внутрішнім простором. ЖК бізнес класу і вище налічують ще й підземні паркінги, що теж додає комфорту.

Купівля квартири в ЖК від забудовника - ризики

Попри всі переваги, які є у квартир в новобудовах, існують також і значні ризики. Перелічимо основні. Юридичні ризики, що повʼязані з документами на земельну ділянку, дозвільні документи на будівництво, ризики при укладанні договору між забудовником та покупцем. Технічні ризики: дотримання норм при будівництві, можливі прорахунки при проектуванні та будівництві, використання заявлених матеріалів. А також ризики затягування будівництва, можливий брак коштів для завершення будівництва та введення обʼєкта у експлуатацію. Доволі часто покупці отримують від забудовників у Києві квартири без внутрішнього оздоблення, а це означає, що потрібні додаткові вкладення коштів у ремонт, нерви та ще довгі роки життя на будмайданчику, поки усі сусіди не зроблять ремонти у своїх помешканнях. Це доволі суттєвий фактор, над яким не завжди замислюються, обираючи новобудову. Адже в голові одразу малюється гарна картина квартири з вишуканим дизайном в новобудові. Проте, до цього часу прийдеться витратити багато коштів, а головне - нервів та часу, перш ніж вʼїхати у новенькі апартаменти, які пахнуть свіжими меблями та ремонтом.

На яких локаціях Києва зупинити свій вибір?

У Києві можна знайти на будь-який смак та гаманець квартиру у будь-якому районі. Новобудови різних класів будуються майже у кожному районі міста. Звісно, що зазвичай на Печерську проекти будуть дорогі і розраховуються на заможних покупців, а комплекси у віддалених районах можуть бути економ класу. Багато ЖК будується на лівому березі вздовж Дніпра. Це дає можливість майбутнім власникам жити поруч з природою. Дуже вагомим фактором, який впливає на ціну та і на вибір багатьох - є близкість чи віддаленість до метро. Метро у Києві є одним із найзручніших видів транспорту і навіть власники авто, оцінюючи затори, інколи надають перевагу метро, яким можна добратися швидше. Тому квартира біля метро коштуватиме дорожче за таку ж, від якої до метро потрібно добиратися іншим транспортом.

Який можна зробити висновок?

Аналізуйте, вивчайте, підходьте до найбільшої покупки в житті зважено, врахуйте всі за та проти. А наш проект, який активно розвивається, покликаний допомогти вам, надаючи інформацію про той чи інший житловий комплекс Києва.

Київ новобудови